Статус: Срочнo

2680 zl – 3225 zl
18 760 uah – 22 575 uah
625 euro – 750 euro

Обязанности: Produkcja podłokietników i zagłówków w salonach samochodów różnych marek. Instalacja, polerowanie skóry, usługa prostych maszyn.

Страна: Polska

Пол: Mężczyźni, kobiety

Возраст:

Опыт работы:

Условия трудоустройства: dostępność paszportu

Оплата труда: 11 zł za godzinę

Рабочий день: 12 godzin (6 dni w tygodniu)

Проживание: 310 zł obliczone z zp (dom lub apartament ze wszystkimi udogodnieniami (kuchnia, łazienka, pralka, internet, kuchenka mikrofalowa, naczynia, poduszki, koce) 310 zł obliczone z zp (dom lub apartament ze wszystkimi udogodnieniami (kuchnia, łazienka, pralka, internet, kuchenka mikrofalowa, naczynia, poduszki, koce)

Питание: na własny koszt

Дополнительная информация: oficjalne potwierdzenie przez Zlecenia Zlecenia wszyscy przechodzą badania lekarskie i wykład na temat ochrony pracy, ubezpieczenia szpitalnego i medycznego na koszt firmy, pracownicy otrzymują 3-letnią kartę Visa lub zaproszenie wojewódzkie

Город: Bielsko-Biała